Walmart'ta Satışa Başlayın

Walmart, dünya çapında milyonlarca müşteriye sahip dev bir perakende platformudur. Ürünlerinizi bu geniş kitleye ulaştırmak mı istiyorsunuz? MegaMerchant, Türkiye’deki markaların ve üreticilerin, Walmart gibi dünyanın önde gelen pazaryerlerine entegre edilerek, küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi Walmart üzerinde dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Hizmetlerimizden yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Walmart'ta Satışa Başlayın

Ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak mı istiyorsunuz? Walmart, geniş bir kitleye sahip olduğu için MegaMerchant tam da aradığınız çözüm! MegaMerchant, Türkiye’deki markaların ve üreticilerin, Walmart gibi dünyanın önde gelen pazaryerlerine entegre edilerek, küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi Walmart üzerinde dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Hizmetlerimizden yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Sağladığımız Hizmetler
Ürün Yükleme ve Optimizasyon

Ürün başlıklarını, açıklamalarını ve anahtar kelimeleri arama motoru optimizasyonu (SEO) prensiplerine uygun şekilde düzenliyoruz. Böylece ürünlerinizin görünürlüğünü artırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Envanter Yönetimi

Walmart’da stok takibi yapmanızı kolaylaştırıyor ve envanter yönetimi süreçlerinizi profesyonelce yöneterek ürünlerin stok durumunu ve satışlarını düzenli takip ediyoruz.

Walmart Fulfillment Services (WFS)

Walmart Fulfillment Services ile depo yönetimi ile ürünlerinizi Walmart deposuna göndererek depo yönetimi süreçlerinizi devralıyoruz. Siparişlerin toplanması, paketlenmesi ve gönderimi gibi işlemleri sizin adınıza gerçekleştirip lojistik süreçleri sürekli optimize ediyoruz.

Repricer ile Fiyatlandırma Stratejisi

Walmart’da rekabetçi fiyatlandırma stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Repricer aracılığıyla rakiplerinizin fiyatlarını izleyip belirlediğimiz fiyat stratejisine göre otomatik olarak fiyatları ayarlıyor, her zaman rekabetçi kalıyoruz.

Walmart Reklamcılığı - Sponsored Products

Walmart üzerindeki reklam araçlarından faydalanarak ürünlerinizi ön plana çıkarıyoruz. Sponsored Products reklamlarını yönetiyor, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ürünlerinize uygun reklam kampanyaları oluşturup, reklam bütçenizi optimize ederek ve dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz. Ürün reklamlarının performansını düzenli olarak izleyip analiz ederek sürekli optimize ediyoruz.

Walmart Analytics -  Reklam Yönetimi:

Walmart üzerindeki reklam kampanyalarınızın performansını izlemek ve analiz etmek için Walmart Analytics alanlarını aktif olarak kullanıyoruz. Detaylı raporlarla reklam performansınızı gözlemleyebilir, reklam stratejilerinizi geliştirebilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Böylece reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanarak hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Satış Verileri Analitiği ve Raporlama

Walmart satış verilerinizi analiz edip size detaylı raporlar sunuyoruz. Satış performansınızı gözlemleyerek trendleri takip ederek gelecek stratejilerimizi belirlemenize yardımcı oluruz. Veri analitiği sayesinde ürün satışlarını optimize ederek, büyüme potansiyelinizi maksimize ediyoruz.

Müşteri Geri Bildirimleri Yönetimi

Walmart’da müşteri geri bildirimlerini yönetmek, marka itibarınızı olumlu yönde etkilemek için önemlidir. Müşteri yorumlarını takip eder, olumlu geri bildirimleri vurgular ve olumsuz geri bildirimlere hızlıca yanıt veririz. Böylece müşteri memnuniyetini artırır ve marka itibarınızı koruyabilirsiniz.

Lojistik ve Nakliye Süreçleri

Walmart’da lojistik ve nakliye süreçlerinizi profesyonelce yönetiyoruz. Siparişlerin hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilere ulaşmasını sağlarken, lojistik süreçleriyle sizin yerinize ilgileniyoruz. Böylece müşterilerinizin güvenini kazanabilir ve daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Pazar Araştırması ve Rekabet Analizi

Walmart pazarında rakiplerinizi ve trendleri yakından takip ediyoruz. Pazar araştırması ve rekabet analizi yaparak, doğru ürün seçimi ve fiyatlandırma stratejileri ile ürünlerin rekabetçiliğini koruyoruz.

İletişime Geç