Otto.de'de Satışa Başlayın

Almanya’nın en büyük pazar yerlerinden biri olan Otto.de üzerinde ürünlerinizin 11 milyondan fazla aktif müşteriye günde 2,9 milyon nitelikli ziyaretçiye ulaşmasını ister misiniz?

MegaMerchant, OTTO’nun entegrasyon partneri olan Propars ile birlikte, OTTO’nun satış potansiyelinden en iyi şekilde faydalanmanız için tüm verileri tek bir yerden kolayca yönetebileceğiniz ve hızlıca satışa başlayabileceğiniz uçtan uca entegre bir çözüm sunuyor.

Almanya Pazarında Büyüme için Otto.de

Almanya’da şirketiniz var ise, hazır Otto.de entegrasyonu ile mağazanızı açıp hızlıca satışa başlayabilirsiniz. Almanya’da şirketiniz yok ise uzun bekleme sürelerine & ek yatırımlara ihtiyaç duymadan; ürünleriniz satışa MegaMerchant Otto mağazası ile başlasın, tüm süreçleri sizler adına kurduğumuz uçtan uca e-ihracat sistemimiz ile biz yönetelim.

Otto.de hakkında detaylı bilgi edinmek ve satıcı olmanın şartlarını öğrenmek için otto satıcı rehberimize göz atın 🔍

Sağladığımız Hizmetler
Anahtar Kelimelerle Title ve İçerik Üretimi

Anahtar Kelimelerle Title ve İçerik Üretimi Ürünlerinizin OTTO’da daha kolay bulunmasını sağlamak için anahtar kelimeleri analiz edip ve bu kelimeleri lokal dilde oluşturduğumuz ürünlerinizin başlık ve içeriğinde kullanarak ürünlerin hızlıca büyümesini sağlıyoruz. Böylece ürünleriniz arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alıyor ve daha fazla müşteriye ulaşıyor.

Görsel ve İçerik Optimizasyonu

Ürünlerinizi daha cazip hale getirmek ve müşterilerin ilgisini çekmek için görsel ve içerik hizmetini sunuyoruz. Profesyonel içerik ekibimiz, ürünlerinizin özelliklerini, avantajlarını ve hikayesini anlatan etkileyici ve görsel açıdan zengin içerikler oluşturup dönüşüm oranını arttırıp müşterilerin alışveriş deneyimi artıyor.

Sınırlı Süreli İndirimler

Sınırlı süreli indirimler, Lightning Deals, Best Deal ve ve özel fırsatlar gibi kampanyalara ürünlerinizi dahil ederek ürünlerin hızlı şekilde büyümesini sağlıyoruz. Bu kampanyaları planlama, uygulama ve takip etme sürecini uçtan uca sizin adınıza yönetiyoruz.

OTTO Reklam Yönetimi

Potansiyel müşterilere ulaşmanın etkili yollarından biri olan Otto reklamlarını yönetiyoruz. Hedef kitlenize uygun reklam kampanyaları oluşturup, reklam bütçenizi optimize ederek ve dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz. Ürün reklamlarının performansını düzenli olarak izleyip analiz ederek ve sürekli optimize ediyoruz.

 

Veri Analitiği ve Raporlama

Satış performansınızı anlamak ve gelecek stratejilerinizi belirlemek için veri analitiği ve raporlama hizmetleri sunuyoruz. Satış verilerini detaylı bir şekilde analiz eder, trendleri takip eder ve size ayrıntılı raporlar sunarız. Böylece işletmenizin performansını daha iyi anlayabilir ve kararlarınızı verilerle destekleyebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanızı sağlamak için müşteri ilişkileri yönetimi hizmeti sunuyoruz. Müşteri sorularına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verip şikayetleri çözüm odaklı yaklaşımla ele alarak müşteri deneyimini iyileştirmek ve sadakati artırmak için çalışırız.

Rekabet Analizi ve Strateji Geliştirme

Piyasadaki rakiplerinizi yakından takip edip, rekabet analizi yaparak size stratejik öneriler sunuyoruz. Rakiplerin performansını sürekli olarak değerlendirerek, fiyatlandırma stratejilerinizi optimize edip rekabet avantajımızı korumaya çalışıyoruz.

Depo Yönetimi

Avrupa genelinde bulunan geniş depo ağımız sayesinde, hacimsel olarak büyük ürünlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetiyoruz. Depo yönetim kapasitemiz, satışlarınızı hızla büyütmenize olanak tanırken, müşterilere daha hızlı teslimat imkanı sağlıyoruz.

Marka Kaydı ile Markanın Korunması

Markanızın OTTO üzerindeki haklarını koruma altına almanıza yardımcı oluyoruz. Marka kaydı işlemlerini gerçekleştirirken, sahte ürünlerin ve telif haklarının izlenmesini sağlayıp markanızın OTTO üzerinde yer alma sürecinde yaşayabileceğiniz her türlü sıkıntıyı sizler adına çözüyoruz.

İletişime Geç