AliExpress'te Satışa Başlayın

AliExpress’te satışa başlamak veya satışlarınızı artırmak için doğru yerdesiniz! MegaMerchant, markanızı AliExpress’in geniş ve çeşitli müşteri tabanına sunmanız için gereken hizmetleri sağlar. Ürünlerinizi AliExpress’teki milyonlarca müşteriye ulaştırarak global pazarda yerinizi alın.

AliExpress'te Satışa Başlayın

Ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak mı istiyorsunuz? AliExpress, geniş bir kitleye sahip olduğu için MegaMerchant tam da aradığınız çözüm! MegaMerchant, Türkiye’deki markaların ve üreticilerin, AliExpress gibi dünyanın önde gelen pazaryerlerine entegre edilerek, küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi AliExpress üzerinde dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Hizmetlerimizden yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Tüm Dünya’da Satış Yapmanızı Sağlıyoruz !

Yapay zeka destekli teknolojilerimiz ile ürün stok takibini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi AliExpress'te tüm dünyada satışa açıyoruz.

Markanızı Koruyoruz !

AliExpress'te satışa kendi markanızla, ister bizim markalarımızla başlayabilirsiniz. Marka sürecindeki tüm regülasyon süreçlerini çözüyoruz.

Ürünlerinize ve Markanıza Değer Veriyoruz !

Deneyimli yaratıcı ekibimiz ile AliExpress algoritmasına göre ürün isim ve içerik optimizasyonu, fotoğrafçılık, grafik tasarım, video prodüksiyonu ve daha fazlasını sunuyoruz.

Ürünlerinizi ve Markanızı Dünyaya Tanıtıyoruz !

Deneyimli reklam yönetimi ekimiz anahtar kelime otomasyonu, detaylı kampanya yönetimi, reklam uzmanlığı ile trafiğinizi ve satışlarınızı arttırırken markanızı AliExpress üzerinden dünyaya tanıtıyor.

Biz Bir Ekibiz !

Veri bilimi ekibimiz, küresel omnichannel raporlama, pazar payı analizi, stratejik önerileri ile tarafınıza özelleştirilebilir raporlar sağlar. Böylelikle ürün ve markanızdaki büyümeyi AliExpress'te takip edebilirsiniz.

İletişime Geç