Amazon'da Satışa Başlayın

Global pazaryerlerinde satışa başlamak veya satışlarınızı artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimizle, markanızı dünyanın en büyük çevrimiçi pazarında satışa açmak veya satışlarınızı arttırmak için özel çözümlerimiz ve stratejilerimizle yanınızdayız ! Global pazaryerlerinin yüksek trafiği ve büyük rekabetçi pazarında yer edinme fırsatını kaçırmayın ve işinizi büyütmek için bizimle iletişime geçin.

Amazon'da Satışa Başlayın

Ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak mı istiyorsunuz? MegaMerchant tam da aradığınız çözüm ! MegaMerchant, Türkiye’deki markaların ve üreticilerin, dünyanın önde gelen pazaryerlerine entegre edilerek, küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Hizmetlerimizden yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Tüm Dünya’da Satış Yapmanızı Sağlıyoruz !

Yapay zeka destekli teknolojilerimiz ile ürün stok takibi, FBM, FBA yönetimini gerçekleştiriyor.Ürünlerinizi tüm dünyada satışa açıyoruz

Markanızı Koruyoruz !

Satışa kendi markanızla, ister bizim markalarımızla başlayabilirsiniz. Marka sürecindeki tüm regülasyon süreçlerini çözüyoruz.

Ürünlerinize ve Markanıza Değer Veriyoruz !

Deneyimli yaratıcı ekibimiz ile pazaryerinin algoritmasına göre ürün isim ve içerik optimizasyonu, A+ İçerik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, video prodüksiyonu ve daha fazlasını sunuyoruz.

Ürünlerinizi ve Markanızı Dünyaya Tanıtıyoruz !

Deneyimli reklam yönetimi ekimiz anahtar kelime otomasyonu, detaylı kampanya yönetimi, PPC uzmanlığı ile trafiğinizi ve satışlarınızı arttırırken markanızı dünyaya tanıtıyor.

Biz Bir Ekibiz !

Veri bilimi ekibimiz, küresel omnichannel raporlama, pazar payı analizi, stratejik önerileri ile tarafınıza özelleştirilebilir raporlar sağlar. Böylelikle ürün ve markanızdaki büyümeyi takip edebilirsiniz.

İletişime Geç