Amazon'da Satışa Başlayın

Global pazaryerlerinde satışa başlamak veya satışlarınızı artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimizle, markanızı dünyanın en büyük çevrimiçi pazarında satışa açmak veya satışlarınızı arttırmak için özel çözümlerimiz ve stratejilerimizle yanınızdayız. Global pazaryerlerinin yüksek trafiği ve geniş müşteri bazı sayesinde işinizi büyütmek için bizimle iletişime geçin.

E-İhracatla Amazon'da Satışa Geçin: Küresel Arenada Markanızı Yükseltin!

Ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak mı istiyorsunuz? MegaMerchant tam aradığınız çözüm! MegaMerchant, dünyanın önde gelen pazaryerlerine olan hazır entegrasyonu sayesinde, markaların ve üreticilerin küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Altyapımızdan yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Sağladığımız Hizmetler
Anahtar Kelimelerle Title ve İçerik Üretimi

Ürünlerinizin Amazon’da daha kolay bulunmasını sağlamak için anahtar kelimeleri analiz edip ve bu kelimeleri lokal dilde oluşturduğumuz ürünlerinizin başlık ve içeriğinde kullanarak ürünlerin hızlıca büyümesini sağlıyoruz. Böylece ürünleriniz arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alıyor ve daha fazla müşteriye ulaşıyor.

A+ Content

Ürünlerinizi daha cazip hale getirmek ve müşterilerin ilgisini çekmek için A+ Content hizmetini sunuyoruz. Profesyonel içerik ekibimiz, ürünlerinizin özelliklerini, avantajlarını ve hikayesini anlatan etkileyici ve görsel açıdan zengin içerikler oluşturup dönüşüm oranını arttırıp müşterilerin alışveriş deneyimi artıyor.

Deals (Lightning, Best Deal)

Sınırlı süreli indirimler, Lightning Deals, Best Deal ve ve özel fırsatlar gibi kampanyalara ürünlerinizi dahil ederek ürünlerin hızlı şekilde büyümesini sağlıyoruz. Bu kampanyaları planlama, uygulama ve takip etme sürecini uçtan uca sizin adınıza yönetiyoruz.

Amazon PPC Reklam Yönetimi

Potansiyel müşterilere ulaşmanın etkili yollarından biri olan Amazon PPC reklamlarını yönetiyoruz. Hedef kitlenize uygun reklam kampanyaları oluşturup, reklam bütçenizi optimize ederek ve dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz. Ürün reklamlarının performansını düzenli olarak izleyip analiz ederek ve sürekli optimize ediyoruz.

Veri Analitiği ve Raporlama

Satış performansınızı anlamak ve gelecek stratejilerinizi belirlemek için veri analitiği ve raporlama hizmetleri sunuyoruz. Satış verilerini detaylı bir şekilde analiz eder, trendleri takip eder ve size ayrıntılı raporlar sunarız. Böylece işletmenizin performansını daha iyi anlayabilir ve kararlarınızı verilerle destekleyebilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmanızı sağlamak için müşteri ilişkileri yönetimi hizmeti sunuyoruz. Müşteri sorularına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verip şikayetleri çözüm odaklı yaklaşımla ele alarak müşteri deneyimini iyileştirmek ve sadakati artırmak için çalışırız.

Rekabet Analizi ve Strateji Geliştirme

Piyasadaki rakiplerinizi yakından takip edip, rekabet analizi yaparak size stratejik öneriler sunuyoruz. Rakiplerin performansını sürekli olarak değerlendirerek, fiyatlandırma stratejilerinizi optimize edip rekabet avantajımızı korumaya çalışıyoruz.

Amazon Vine Programı

 Ürünlerinizi Amazon Vine Programı aracılığıyla seçili müşterilere ulaştırıp, bu program sayesinde ürünlerinizi erken aşamada tanıtıp, müşterilerden değerli yorumlar ve geri bildirimler almanızı sağlıyoruz. Vine Programı’na ürünün programa kaydını  gerçekleştirip ürünleri FBA depolarına gönderiyor doğru hedef kitleden gelecek yorumlarla performansını ölçüp, satış hızını arttırıyoruz.

FBA-FBM Depo Yönetimi

Hacimsel olarak büyük ürünlere, Avrupa’da ve Amerika’daki yer alan FBM depolarımız sayesinde; Amazon FBA fiyatlarından daha uygun tarifelerle lojistik & depolama hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Amazon FBA hizmetini kullanarak stoklama, paketleme ve gönderim süreçlerinizi yönetiyoruz. Ürünlerinizi Amazon depolarına göndermenizi sağlayarak stok takibi ve lojistik süreçleriyle sizin yerinize ilgileniyoruz. FBA-FBM Depo yönetim kapasitemiz sayesinde daha hızlı ve güvenilir teslimatlar gerçekleştirirken satışlarınızı hızla büyütüyoruz.

Marka Kaydı ile Markanın Korunması

Markanızın Amazon üzerindeki haklarını koruma altına almanıza yardımcı oluyoruz. Marka kaydı işlemlerini gerçekleştirirken, sahte ürünlerin ve telif haklarının izlenmesini sağlayıp markanızın amazon üzerinde yer alma sürecinde yaşayabileceğiniz her türlü sıkıntıyı sizler adına çözüyoruz.

İletişime Geç