Jumia'da Satışa Başlayın

Afrika’nın en büyük çevrimiçi pazaryerinde satışa başlamak ister misiniz? MegaMerchant, ürünlerinizi Jumia’nın geniş müşteri tabanına sunmanıza yardımcı olur. Afrika pazarında satışlarınızı arttırmak ve markanızı büyütmek için bizimle iletişime geçin.

Jumia'da Satışa Başlayın

Ürünlerinizi dünya genelinde müşterilere ulaştırmak mı istiyorsunuz? Jumia, geniş bir kitleye sahip olduğu için MegaMerchant tam da aradığınız çözüm! MegaMerchant, Türkiye’deki markaların ve üreticilerin, Jumia gibi dünyanın önde gelen pazaryerlerine entegre edilerek, küresel pazara açılmalarını sağlayan bir platform sunar. Siz de MegaMerchant ile birlikte, ürünlerinizi Jumia üzerinde dünya genelinde müşterilere ulaştırmak için harekete geçin. Hizmetlerimizden yararlanarak, markanızı uluslararası arenada tanıtabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Tüm Dünya’da Satış Yapmanızı Sağlıyoruz !

Yapay zeka destekli teknolojilerimiz ile ürün stok takibini gerçekleştiriyoruz.

Markanızı Koruyoruz !

Satışa ister kendi markanızla, ister bizim markalarımızla başlayabilirsiniz. Marka sürecindeki tüm regülasyon süreçlerini çözüyoruz.

Ürünlerinize ve Markanıza Değer Veriyoruz !

Deneyimli yaratıcı ekibimiz ile platform algoritmasına göre ürün isim ve içerik optimizasyonu, fotoğrafçılık, grafik tasarım, video prodüksiyonu ve daha fazlasını sunuyoruz.

Ürünlerinizi ve Markanızı Dünyaya Tanıtıyoruz !

Deneyimli reklam yönetimi ekimiz anahtar kelime otomasyonu, detaylı kampanya yönetimi, reklam uzmanlığı ile trafiğinizi ve satışlarınızı arttırırken markanızı pazaryeri üzerinden dünyaya tanıtıyor.

Biz Bir Ekibiz !

Veri bilimi ekibimiz, küresel omnichannel raporlama, pazar payı analizi, stratejik önerileri ile tarafınıza özelleştirilebilir raporlar sağlar. Böylelikle ürün ve markanızdaki büyümeyi takip edebilirsiniz.

İletişime Geç