MegaMerchant x Eczacıbaşı: Selpak Amazon Almanya Üzerinden Avrupalı Tüketicilerle Buluşuyor

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri ile MegaMerchant arasındaki iş birliği kapsamında, Türkiye’nin sevilen markalarından Selpak ve Unibaby, MegaMerchant altyapısı ile ile önce Almanya, sonrasında İngiltere, Amerika, Hindistan ve Çin pazarlarındaki tüketicilere eihracat aracılığı ile ulaşacak İş birliği sayesinde oluşturulan global online kanal ve pazara giriş stratejisi ile başta Amazon, Walmart ve eBay olmak üzere milyonlarca müşteri, Selpak ve Unibaby markalarının ürünlerine kolaylıkla erişebilecek.

Propars altyapısı ile yönetilen listeleme, içerik, pazarlama ve platform içi reklam yönetimi sayesinde, ürün kalitesi, tedarik sürekliliği ve rekabetçi fiyat politikası bir arada sunularak, entegre fulfillment altyapısı sayesinde siparişler aynı gün işlenerek 2 günde müşteriye düşük lojistik maliyeti ile teslim edilecek. Bu işbirliği sayesinde, Türkiye’nin kaliteli ve rekabetçi ürünlerini dünya pazarlarına sunma imkanı elde ettik.

Selpak ve Unibaby ürünleriyle ilerleyeceğimiz bu yolculukta, birçok Türk markasının da dünya pazarlarına açılması için çalışmalarımız devam edecek.

Siz de MegaMerchant ile birlikte Türkiye’nin kaliteli ürünlerini dünya pazarlarına sunma yolculuğunda bizimle birlikte olun!

İletişime Geç