Start Selling on TikTok Shop UK

Want to sell on TikTok’s fast-growing UK marketplace? MegaMerchant helps you present your brand to TikTok Shop UK’s young and active customer base. Contact us to increase your sales and grow your brand in the UK market.

Start Selling on TikTok Shop UK

Do you want to deliver your products to customers around the world? Because TikTok Shop UK has a large audience, MegaMerchant is the solution you are looking for! MegaMerchant provides a platform that enables brands and manufacturers in Turkey to enter the global market by integrating them with the world’s leading marketplaces such as TikTok Shop UK. Take action with MegaMerchant to deliver your products to customers around the world on TikTok Shop UK. By using our services, you can promote your brand in the international arena and expand your customer base.

Services We Provide
Ürün Yükleme & Envanter Yönetimi

Ürün başlıklarınızı, açıklamalarınızı ve anahtar kelimeleri optimize ederek, ürünlerinizin aranan anahtar kelimelerle listelenmesini sağlayarak ürünlerin platform kurallarına uygun şekilde satışa açılma sürecini yönetiyoruz.

Platform Algoritmasına Uygun İçerik Üretimi

TikTok platform algoritmasına uygun şekilde canlı yayınlar ve videolar tasarlayarak, kullanıcıların ilgisini çekecek içerikler oluşturuyoruz. Bu sayede videolarda daha fazla izlenmeye ulaşıp, ürünlerinizi daha geniş bir kitleye tanıtıyoruz.

Fiyat ve Envanter Yönetimi

Rekabet analizi yaparak rekabetçi fiyatlar belirleyip envanter yönetimi süreçlerinizi optimize ediyoruz. Ürününüzün fiyat ve stok durumunu doğru bir şekilde yöneterek ürününüzün hızlı bir şekilde büyümesini sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Lojistik Hizmeti

Ürünlerinizi uygun maliyetlerle depolarımıza gönderip ve siparişlerin toplanması, paketlenmesi ve gönderimi gibi lojistik süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz. Böylece müşterilere hızlı ve güvenilir bir teslimat sağlayarak ürünlerin ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Pazar Analizi

TikTok Shop UK üzerindeki pazarı detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Trendleri takip edip, rekabet analizi yaparak ve size en uygun pazarlama stratejilerini belirleyip rakiplerinizden ayrışıp ve potansiyel müşterilere ulaşmanızı hızlandırıyoruz.

Kupon İndirim Yönetimi

Müşterilere özel indirim kuponları oluşturur ve bu kuponları hedef kitlenize ulaştırırız. Böylece müşteri çekiciliğinizi artırır ve satışları teşvik edersiniz.

Platform Kampanyaları

Platform kampanyalarından maksimum fayda sağlamanızı sağlarız. Ürünleriniz kampanyalara katılımınızı yönetir, özel promosyonlar oluşturur ve müşterileri çekmek için etkili pazarlama stratejileri geliştiririz.

Influencer Marketing

İlgili influencer’ları belirleyip ve işbirlikleri sağlayarak ürünlerinizin tanıtımı daha geniş bir kitleye ulaşır ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Live Shopping

Ürünlerinizi canlı yayınlarda anlaştığımız influencerlar tarafından tanıtılıp çok daha büyük kitlelere ulaşmasını sağlayarak, günümüzün yükselen trendi olan Live Shopping ile ürününüzü en doğru şekilde son tüketicilere tanıtıyoruz.

Satış Verileri Analitiği ve Raporlama

Tiktok satış verilerinizi analiz ediyor ve size detaylı raporlar sunuyoruz. Satış performansınızı gözlemleyerek trendleri takip eder ve gelecek stratejilerinizi belirlemenize yardımcı oluruz. Veri analitiği sayesinde satışlarınızı optimize edebilir ve büyüme potansiyelinizi maksimize edebilirsiniz.

İletişime Geç

Contact Us